Menu
 1. KROS Digitálna kancelária

KROS Digitálna kancelária

 

Jedna aplikácia a množstvo výborných funkcií. V Digitálnej kancelárii máte všetko na jednom mieste. Automatické funkcie vám šetria nielen priestor, ale aj čas strávený spracovaním dokladov. Toto všetko v súlade s platnou legislatívou.

Vyskúšajte zadarmo


Digitálna kancelária

    

    

Chcete získať viac informácií o Digitálnej kancelárii? Dohodnite si s nami bezplatné online stretnutie.

Bez obmedzení

Bez obmedzenia priestoru, počtu dokladov či používateľov
Icon Time

Úspora času

Spracovanie dokladov rýchlo a jednoducho, odkiaľkoľvek

Koniec papierovačiek

Všetky dokumenty
v digitálnej podobe

Digitálna kancelária vie ešte viac

Moje dokumenty

Výmena dokumentov

Koniec fyzickému doručovaniu dokladov. Odovzdajte ich účtovníčke priamo v aplikácii, ktorá vďaka šikovným funkciám údaje z dokladov vyťaží a automaticky zaúčtuje.

Digitálny archív

Prepojenie s bankami

Prepojte si svoj bankový účet s aplikáciou a majte prehľad o vašich pohyboch a úhradách v reálnom čase. Preneste si pohyby do účtovníctva, aj viackrát za deň.

KROS Digitálna kancelária funkcie
ELIS

Kompatibilita

Získajte priame prepojenie a plnú kompatibilitu s účtovným programom OMEGA alebo ALFA plus. Aplikácia vám umožňuje aj exporty dokladov do softvéru Pohoda.

Digitálny archív

Digitálny archív

Už nemusíte hľadať doklady v šanónoch. Majte ich na jednom mieste, prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Všetko s platnou legislatívou.

Cenník

Zvoľte si počet firiem

 • Digitálny archívVšetky dokumenty na jednom mieste prepojené s účtovníctvom v súlade s platnými legislatívnymi náležitosťami archivovaného dokumentu.
 • Elektronické bločkyAutomatické skenovanie bločkov na základe QR kódu. 100 % vyťažiteľnosť dokladov.
 • Spracovanie faktúrKoniec tlače a manuálneho prepisovania. Faktúry s prílohou vo formáte ISDOC si môžete jednoducho naimportovať do vášho systému.
 • Výmena dokumentovJednoduchá online výmena dokladov medzi používateľmi. Import do programu OMEGA, ALFA plus alebo Pohoda.
 • Prepojenie s bankamiAutomatické sťahovanie bankových pohybov a párovanie úhrad s dokladmi.
Všetko bez obmedzení
 • Neobmedzený priestor
 • Neobmedzený počet používateľov
 • Neobmedzený počet dokladov
25,90 € / firma za mesiac
25,90 € za rok

bez DPH pri platbe na 12 mesiacov

Čím viac firiem, tým nižšia cena


S nárastom počtu firiem zakúpených v KROS Digitálnej kancelárii, klesá cena,
ktorú za jednu firmu zaplatíte.

 • Digitálny archívVšetky dokumenty na jednom mieste prepojené s účtovníctvom v súlade s platnými legislatívnymi náležitosťami archivovaného dokumentu.
 • Elektronické bločkyAutomatické skenovanie bločkov na základe QR kódu. 100 % vyťažiteľnosť dokladov.
 • Spracovanie faktúrKoniec tlače a manuálneho prepisovania. Faktúry s prílohou vo formáte ISDOC si môžete jednoducho naimportovať do Vášho systému.
 • Výmena dokumentovJednoduchá online výmena dokumentov medzi užívateľmi. Import do programu OMEGA, ALFA plus alebo Pohoda.
 • Prepojenie s bankamiAutomatické sťahovanie bankových pohybov a párovanie úhrad s dokladmi.
Všetko bez obmedzení
 • Neobmedzený priestor
 • Neobmedzený počet užívateľov
 • Neobmedzený počet dokladov
36,90 € / firma za mesiac
36,90 € za mesiac

bez DPH pri platbe na 1 mesiac

Čím viac firiem, tým nižšia cena


S nárastom počtu firiem zakúpených v KROS Digitálnej kancelárii, klesá cena,
ktorú za jednu firmu zaplatíte.

Stiahnite si appku v online obchode

Stiahnite si KROS Digitálnu kanceláriu do mobilu či tabletu z obchodu Google Play alebo App Store.

Ako aplikácia funguje?

Naskenujte údaje z faktúr či bločkov. Archiváciu a prenos do účtovníctva nechajte na Digitálnu kanceláriu.

Novinky z blogu Digitálnej kancelárie

Ako ISDOC zlepšuje načítanie dát do účtovníctva?    

Ako ISDOC zlepšuje načítanie dát do účtovníctva?    

Či už ide o účtovné, obchodné alebo stavebné firmy, všetky majú jeden spoločný cieľ: sústrediť svoje úsilie na strategické úlohy a tým si zabezpečiť svoj rozvoj a rast. Automatizácia procesov je kľúčom k dosiahnutiu tohto cieľa, pretože manuálna práca je časovo...

Poznáte všetky výhody elektronických faktúr ISDOC?  

Poznáte všetky výhody elektronických faktúr ISDOC?  

Novú éru fakturácie s ISDOC sme vám už predstavili v rozhovore s našim kolegom Paulom. Ide o inovatívny formát elektronickej fakturácie, ktorý prináša výrazne jednoduchšiu výmenu dokladov v B2B sektore. Zrýchľuje a zefektívňuje obchodné procesy, čím uľahčuje prácu...

Čo má nové KROS Digitálna kancelária?

Čo má nové KROS Digitálna kancelária?

Minulý blog sme končili konštatovaním: „V súčasnej dobe pomáhame a zjednodušujeme život zákazníkom viac ako včera a menej ako zajtra. Digitálnu kanceláriu budeme aj naďalej zlepšovať. Už teraz sa môžete tešiť na ďalšie novinky.“ Tam, kde sme minule skončili, dnes...

Moderné riešenia pre mzdárov od KROSU 

Moderné riešenia pre mzdárov od KROSU 

V dnešnej dobe sa stále častejšie stretávame s pojmami ako automatizácia a digitalizácia. Ale viete, čo naozaj znamenajú pre vašu každodennú prácu? Ako môže byť váš život jednoduchší a efektívnejší vďaka moderným inovatívnym riešeniam? V tomto článku vám ukážeme, ako...

Používatelia odporúčajú KROS Digitálnu kanceláriu

Aplikácia na bločky funguje spoľahlivo, konverzia do elektronickej podoby prebehne rýchlo so 100 % výťažnosťou, užívateľsky je komfortná a jednoduchá. Oproti konkurencii je výhoda v tom, že do účtovného programu OMEGA stiahne aj všetky obsahové údaje z bločka, nielen sumu, čím sa odbúrava ďalšia administratívna činnosť oskenovať celý bloček napr. kvôli posúdeniu nákladových položiek. Naši klienti si aplikáciu pochvaľujú aj z hľadiska užívateľského pohodlia, odbúraniu papierovej archivácie a pod.

Ing. Jana Osinová J&D Consulting, s. r. o.

Veľmi ma potešila funkcia ELIS, ktorá super uľahčí robotu.

p. Veselovská

Skúsil som elektronické doklady. Veľká spokojnosť, aj som kvôli tomu zaplatil KROS Fakturáciu. Len tak ďalej. Je to výborná vec .

p. Vagaský, AMAVEX s.r.o.

Aktuálne verzia kde klient vidí všetky doklady, ktoré mám spravovanie v účtovníctve aj s PDF prílohami – teda vidí všetky doklady bez toho aby som mu ich pracne mailom zasielala, filtrovanie podľa viacerých možnosti.
Verím že táto aplikácia bude dopracovaná do verzie ako tím OMEGY popisuje a v takomto prípade budem naším klientom aktívne odporúčať prvotnú evidenciu dokladov v ich aplikácií, ktorá bude urýchlením procesu spravovania dokladov nielen pre mňa ale najmä reálnym prehľadom pohľadávok a záväzkov online v reálnom čase pre klienta. A teda čas poskytnutia prehľadov pre menších klientov, ktorý doklady doručovali raz mesačne sa posunieme na úroveň vždy aktuálne.

Ing. Jana Sprušanská, CA, Senior účtovník, audítor

Produkt Digitálna kancelária považujem za naozaj perfektný. Vychádza z praxe a je naozaj užitočný. Veľmi oceňujem, že (aspoň ja to tak vnímam) technológie a inovácie sú namierené na racionalizáciu práce a úsporu času. Samozrejme za tým vidím efektivitu a hospodárnosť, ktoré viem premeniť vo fungujúci business model.

Július Novák

Skvelá aplikacia. Uľahčuje mi prácu.

Kristína Vaněčková

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prioritou

Microsoft Azure

Naše online aplikácie sú prevádzkované na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších, najbezpečnejších a najdostupneích cloudových riešení na trhu. Vaše dáta sú v cloude Azure pekne v bezpečí. 

Vaše dáta sa nestratia

Všetky dáta denne priebežne zálohujeme a ukladáme na bezpečnom cloude Azure. Môžete si tak byť istý, že o svoje dáta neprídete. V prípade potreby ich vieme kedykoľvek obnoviť zo zálohy.  

Zdieľanie dát

O zdieľaní dát rozhodujete len vy. Každý používateľ si môže zvoliť, aké dáta a s kým chce zdieľať, aj to v akom režime – na čítanie, pre úpravy, plný prístup. Je to len na vás.  

Zabezpečený prístup

K používateľskému obsahu v online aplikáciách má prístup len používateľ, ktorý pozná prihlasovacie meno a heslo. Komunikácia v rámci online riešení je šifrovaná pomocou SSL/TLS a prístup do aplikácií je zabezpečený pomocou OAuth 2.0 protokolu pre autorizáciu.  

Bezpečnostné testy

Aplikácie sú priebežne nasadzované s aktualizáciami a zabezpečením jednotlivých frameworkov použitých pri vývoji. Pre udržanie bezpečnosti vašich dát sú priebežne overované penetračnými testami. 

Bezpečne aj z pohľadu GDPR

Osobné údaje využívame výhradne za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Povinnosť sprístupniť dáta tretej strane nám vyplýva zo zákona len vtedy, ak ide o podozrenie z trestného činu. 

KROS
O nás
Blog
Kontakty